Zaproszenia Ślubne W Formie Paszportu Z Motywem Podróżniczym Złocone PASZR
  Zaproszenia Ślubne W Formie Paszportu Z Motywem Podróżniczym Złocone PASZR
  Zaproszenia Ślubne W Formie Paszportu Z Motywem Podróżniczym Złocone PASZR
  Zaproszenia Ślubne W Formie Paszportu Z Motywem Podróżniczym Złocone PASZR
  Zaproszenia Ślubne W Formie Paszportu Z Motywem Podróżniczym Złocone PASZR - Zdjęcie 1
  Zaproszenia Ślubne W Formie Paszportu Z Motywem Podróżniczym Złocone PASZR - Zdjęcie 2
  Zaproszenia Ślubne W Formie Paszportu Z Motywem Podróżniczym Złocone PASZR - Zdjęcie 3
  Zaproszenia Ślubne W Formie Paszportu Z Motywem Podróżniczym Złocone PASZR - Zdjęcie 4

  Zaproszenia Ślubne W Formie Paszportu Z Motywem Podróżniczym Złocone PASZR

  6,40 zł
  Koperta do wyboru
  • B6 Jak na zdjęciu z wyklejką
  • B6 Jak na zdjęciu bez wyklejki

  ZAPROSZENIA ŚLUBNE Z MOTYWEM PODRÓŻNICZYM – ZAPROSZENIA ŚLUBNE W FORMIE PASZPORTU

  Zaproszenia ślubne w stylu paszportu, utrzymanych w kolorystyce zielono - złotej, stanowi innowacyjny oraz twórczy sposób przekazania informacji o zbliżającym się ślubie. Jeżeli marzysz o wspólnej podróży życia w kierunku przyszłości razem, nasze zaproszenia w formie paszportu dostarczają wyjątkowej okazji, aby zaprosić gości do uczestnictwa w najważniejszej przygodzie waszego małżeństwa! Te niepowtarzalne i stylowe zaproszenia łączą w sobie romantyzm oraz pasję do podróży, tworząc doskonałe połączenie dla waszego wyjątkowego dnia.

  W cenie zaproszenia ślubnego:

  • Okładka paszportu wydrukowana na czerwonym papierze zadrukowana jednostronnie + bilet zadrukowany dwustronnie
  • Format zaproszenia: Okładka 7cm x 10 cm ( po rozłożeniu 14 cm x 10 cm) Bilet 20 cm x 8,5  cm
  • Złocenie w kolorze złotym, srebrnym lub rose gold
  • Kolorowa koperta
  • Personalizacja gości

  Dodatkowo płatne:

  • wyklejka do koperty ( do wyboru przy zakupie )
  • lak ( możesz je zakupić tutaj )
  • adresowanie koperty ( możesz je zakupić tutaj )

  TREŚĆ ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH

  Treść zaproszeń może wyglądać tak jak na przedstawionych zdjęciach lub możecie wybrać z innych dostępnych treści które możecie zobaczyć tutaj. Treść można dowolnie modyfikować lub podać własną.

  Czcionka - jeśli nie odpowiada ci czcionka użyta w projekcie to nic się nie martw, możesz ją zmienić a dostępne czcionki do wyboru znajdziesz tutaj.

  Rebusy i wierszyki o prezentach  - do zaproszeń możesz dodać rebus lub wierszyk aby podpowiedzieć gościom co chcielibyście otrzymać. Rebusy i wiersze możesz wybrać z naszej oferty którą zobaczysz tutaj.

  Lista gości – może być przez nas wykropkowana do samodzielnego uzupełnienia lub możemy spersonalizować zaproszenia ślubne na podstawie przesłanej listy gości całkowicie za darmo. Więcej na temat tworzenia listy gości przeczytacie tutaj.

   

  JAK ZAMAWIAĆ ZAPROSZENIA ŚLUBNE?

  Minimalne zamówienie zaproszeń ślubnych to 20 szt.

  • Po zakupie wysyłamy formularz do personalizacji zaproszeń na podanego maila przy zamówieniu
  • Uzupełnij formularz i odeślij go do nas

  W odpowiedzi otrzymasz projekt do akceptacji do 3 dni roboczych. Projekt wysyłamy po zaksięgowaniu płatności. Po akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zamówienia - od tej chwili liczony jest czas realizacji.

  CZAS REALIZACJI

  Czas realizacji zamówienia podany jest w zakładce dostawa. Istnieje możliwość przyśpieszenia realizacji - USŁUGA EXPRESS to możliwość realizacji zlecenia, z której może skorzystać każdy, komu zależy na czasie. Usługa expres jest do zakupu tutaj.

  ZAPROSZENIA PRÓBNE

  Zapraszamy do skorzystania z oferty próbnych zaproszeń, aby ocenić jakość naszych produktów oraz efektywność obsługi klienta. Aby zamówić próbki, kliknij tutaj i wybierz swój wzór zaproszeń ślubnych. Wysyłamy próbki z przykładowymi tekstami, czcionkami i innymi szczegółami. Jeśli chciałbyś aby Twoja próbka była w pełni spersonalizowana to mamy dla Ciebie personalizowaną próbkę i  możesz ją zakupić tutaj.

  ZAPROSZENIA ŚLUBNE Z MOTWYEM PODRÓŻNICZYM JAKO MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU

  Obecnie coraz popularniejszym wyborem są zaproszenia ślubne utrzymane w tematyce podróżniczej, zwłaszcza wśród par, które dzielą pasję do podróży. Taki motyw doskonale sprawdza się dla miłośników odkrywania świata, oferując różnorodne wzory, takie jak zaproszenia z motywem samolotu, mapy świata z dołączoną kartą pokładową, czy eleganckie zaproszenia w formie paszportu z umieszczonym bilet lotniczym.

  Zaproszenia ślubne nawiązujące do podróży stanowią doskonały sposób, aby nadać ceremonii ślubnej unikalny charakter. Są szczególnie atrakcyjne dla par, które planują ślub w egzotycznych miejscach, takich jak plaże czy tropikalne wyspy. Kolekcje zaproszeń o tematyce podróżniczej, zwłaszcza te w stylu "Paszport na Nasz Ślub", mogą być doskonałym wyborem dla par ceniących nietuzinkowe i oryginalne rozwiązania.

  Te nietypowe zaproszenia świetnie sprawdzą się również dla par, które pragną wprowadzić motyw podróży do swojego ślubu. Elementy charakterystyczne dla tej tematyki, takie jak kompas, stare mapy czy kula ziemska, nadają zaproszeniom wyjątkowy charakter. Motyw podróży nie tylko urozmaici ceremonię ślubną, ale także wzbogaci całe wydarzenie, podkreślając wspólne zainteresowania i związek z różnymi kulturami.

  Dzięki zaproszeniom i dodatkom weselnym nawiązującym do podróży, takim jak mapa świata, kula ziemską, samolot czy paszport, para młoda może wyrazić swoją wspólną pasję i stworzyć niezapomniane wesele. Nietypowe wzory zaproszeń weselnych sprawią, że ślub stanie się wyjątkowym wydarzeniem.

   

  Brak opinii

  Zobacz także

  Ostatnio przeglądane

  9 innych produktów w tej samej kategorii:

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.