Opcje dostawy

Wysyłkę realizujemy standardowo kurierem In post. Jeśli dostawa do paczkomatu byłaby dla Państwa wygodniejsza, to po zakupie prosimy nas o tym poinformować, wysyłając numer paczkomatu, do którego mamy nadać paczkę. Przesyłki od momentu nadania w większości przypadków są dostarczane następnego dnia roboczego.

 

Czas realizacji

Standardowy czas realizacji.

Formularz wysyłamy po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Projekt wysyłamy do 3 dni od momentu otrzymania wypełnionego poprawnie formularza. Poprawki nanoszone są raz dziennie. Czas realizacji liczony jest od momentu zatwierdzenia projektu i wynosi on 5-7 dni roboczych + czas dostawy 1-2 dni. Czas realizacji jest zmienny i aktualizowany na bieżąco. W szczycie sezonu (styczeń - lipiec) może wynosić do 14 dni roboczych dlatego bardzo prosimy składać zamówienia z odpowiednim wyprzedzeniem w tym czasie.

Ekspresowy czas realizacji.

Formularz wysyłamy po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Projekt wysyłamy maksymalnie następnego dnia roboczego od momentu otrzymania wypełnionego poprawnie formularza. Poprawki nanoszone są raz dziennie. Czas realizacji liczony jest od momentu zatwierdzenia projektu i wynosi on 3 dni robocze + czas dostawy 1-2 dni.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.