Pudełka na koperty ślubne

Gdy nowożeńcy przyjmują prezenty od setek osób, wcale nietrudno o chaos lub nawet zgubienie części telegramów i pieniędzy. Idealnym rozwiązaniem, które zdobywa sobie obecnie coraz większą popularność, jest specjalne pudełko weselne na koperty ślubne. To ogromne ułatwienie zarówno dla gości przybyłych na uroczystość, jak i dla samej Pary Młodej. Gustowną skrzyneczkę wystarczy powierzyć świadkowi, a on już zadba o bezpieczeństwo małej fortuny schowanej w jej wnętrzu. Wszystkie nasze produkty posiadają personalizowane naklejki, a liczba dostępnych propozycji nawet najbardziej wymagających Klientów.

Ślubne pudełko na koperty wręczane podczas składania życzeń na sali weselnej prezentuje się bardzo estetycznie. Bez trudu zamówicie je u nas w tym samym wzorze, co zaproszenia, zawieszki na alkohol, numery stołów i inne dodatki. Jeżeli zależy Wam na spójności aranżacji podczas najważniejszej uroczystości w życiu, zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty. Unikatowe wyroby Projektowni Art przydadzą się również już po powrocie do domu – nie tylko jako ozdobna pamiątka, ale również np. jako skarbonka czy pojemny kuferek na biżuterię.

Wszystkie dostępne w sprzedaży personalizowane pudełka weselne na koperty ślubne są wyjątkowo solidne. Produkujemy je z mocnego kartonu o wysokiej gramaturze, więc nie trzeba się obawiać ich uszkodzenia w trakcie samej uroczystości, a także w późniejszym czasie. Czcionkę i treść podziękowań na naklejce można dowolnie modyfikować, wystarczy przekazać nam swoje życzenia w formularzu personalizacji, który przesyłamy na maila już po dokonaniu zakupu.

Przepięknie wykonane pudełeczka weselne na koperty z pieniędzmi

Wśród kilkudziesięciu dostępnych wzorów na pewno znajdziecie swoje ulubione kolory i motywy kwiatowe. Przy ich projektowaniu postawiliśmy na prostą elegancję i estetyką, dlatego większość naklejek ozdobnych utrzymana jest w kojących wzrok, pastelowych barwach.

Złóżcie zamówienie w naszym sklepie i przekonajcie się, że pod względem jakości wykonania i walorów dekoracyjnych nasze pudełka weselne na koperty ślubne są po prostu bezkonkurencyjne. Potrzebny Wam jeszcze jeden argument, aby je kupić? Nie ma problemu: możecie je mieć bez wydawania mnóstwa pieniędzy, gdyż gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.