Plany stołów weselnych

Projektownia Art to sklep, w którym zamówisz papeterię ślubną w wielu estetycznych odsłonach! W tej sekcji prezentujemy rozmaite plany stołów na wesele, których nie powinno zabraknąć na organizowanym przez Ciebie przyjęciu. Przedstawisz na nich szczegółowe rozmieszczenie gości na sali, dzięki czemu każdy uczestnik spotkania szybko znajdzie swoje miejsce. Przygotowaliśmy tablice wykończone z dbałością o detale, dostępne w kilku wariantach stylistycznych m.in. boho, eleganckim i klasycznym – sprawdź koniecznie!

Tablice gości weselnych

Wbrew pozorom oferowany przez nas plan stołów weselnych przydaje się nie tylko na spotkania z bardzo dużą liczbą uczestników. Również skromna impreza na kilkadziesiąt osób wymaga odpowiednie organizacji, aby wszystko przebiegło zgodnie z zamysłem. Tablica ustawiona zaraz przy wejściu na salę pozwoli uniknąć chaosu związanego z poszukiwaniem swojego miejsca po przybyciu z kościoła czy urzędu, więc warto rozważyć jej zakup. Zwłaszcza że w naszym sklepie przygotowaliśmy piękne karty z rozmieszczeniem gości, które z łatwością dopasujesz do stylistyki organizowanego wydarzenia.

Niezależnie czy planujesz przyjęcie glamour wyróżniające się przepychem, czy raczej prostą imprezę w stylu rustykalnym, mamy dla Ciebie odpowiednie tablice gości weselnych. Wykonujemy je na bazie trwałych artykułów papierniczych i dekorujemy w estetyczny sposób, przez co stanowią dodatkową dekorację wejścia do sali. Plany stołów z rozmieszczeniem uczestników mają optymalne wymiary i możesz je zawiesić na ścianie lub wyeksponować na specjalnym stelażu.

Jak zaplanować rozmieszczenie gości weselnych?

Jednym z ważniejszych etapów organizowania przyjęcia jest właściwe rozmieszczenie gości weselnych. Możesz posadzić obok siebie osoby, które jeszcze się nie znają, dając im szansę zawarcia nowych znajomości! Zadbaj tylko o to, aby przy jednym stole umieścić krewnych i przyjaciół z podobnej grupy wiekowej, przez co szybciej nawiążą ze sobą odpowiedni kontakt. Zamów także jedną z naszych tablic, na której znajdzie się szczegółowy plan sali z miejscami przypisanymi konkretnym uczestnikom wesela.

Dlaczego warto zdecydować się na dekoracyjne tablice?

Plan stołów weselnych pozwoli ludziom sprawnie znaleźć ich miejsce na sali. Dzięki nim unikniesz sytuacji, w której zaczną zdezorientowani szukać swoich krzeseł i wpadać na siebie w popłochu. Tym samym szybciej rozpoczniesz zabawę, a atmosfera towarzysząca początkom będzie pełna przyjemnego oczekiwania.

Dostępne tu tablice gości weselnych są tak estetyczne, że będą stanowić część wystroju na sali aż do końca wesela...być może pomogą zaproszonym osobom znaleźć właściwe miejsce po północy? Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym czy boho. Mają delikatne, kwiatowe i rustykalne akcenty; imiona i nazwiska bliskich są na nich zapisane piękną, czytelną czcionką, która tworzy z tablicą spójną całość.

Jak z nich korzystać?

Rozmieszczenie gości weselnych zajdzie najsprawniej, gdy umieścisz plan stołów tuż przy wejściu na salę. Dzięki temu uczestnicy zabawy będą wiedzieli, gdzie usiąść tuż po tym, jak postawią pierwsze kroki we wnętrzu. Możesz je też powiesić na ścianie lub postawić koło drzwi. Równie dobrym pomysłem będzie umieszczenie go nieco głębiej - decyzja należy do Ciebie. Ważne, żeby był widoczny!

Tablice dostosowane do Twoich potrzeb

Ogromną zaletą naszych planów umożliwiających rozmieszczenie gości weselnych jest to, że modyfikujemy je zgodnie z zaleceniami klientów. Jeśli zależy Ci na konkretnym motywie, daj znać, a umieścimy go na tablicy. A może podoba Ci się wybrana czcionka i koniecznie chcesz, by była częścią wystroju na Twoim weselu? Nie ma problemu! Zaprojektujemy takie rozmieszczenie stołów, które będzie cieszyć oko od początku do końca zabawy.

Warto zaznaczyć, że wykończenie tablicy dla weselników możemy dopasować do wyglądu winietek czy zaproszeń dostępnych w ofercie sklepu.

Sięgnij po nasze plany stołów, jeśli chcesz sprawnie przeprowadzić rozmieszczenie gości weselnych tak, by sprawnie rozpoczęli posiłek i zabawę, a do tego szukasz estetycznego elementu wyposażenia do sali!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.