ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Skomponujcie własną, absolutnie niepowtarzalną papeterię! Eleganckie zaproszenia ślubne dostępne są u nas w ponad 150 wariantach, a każde z nich możecie w dowolny sposób spersonalizować i zamówić wraz z kopertą w swoim ulubionym kolorze. Dzięki zróżnicowanej, nieustannie poszerzanej ofercie, każdy znajdzie u nas produkty odpowiadającego zarówno jego indywidualnym oczekiwaniom, jak i motywowi przewodniemu wesela. Jeżeli chodzi o ceny, zapewniamy, że również będziecie usatysfakcjonowani – przygotowaliśmy asortyment idealny na każdą kieszeń. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się wszystkimi autorskimi projektami, na pewno znajdziecie wśród nich prawdziwe perełki, które idealnie podkreślą wyjątkowość Waszego związku zwieńczonego wspaniałą uroczystością!

Unikatowe zaproszenia ślubne w stylu boho i glamour

Jeżeli rozglądacie się za papeterią o szczególnie wysokiej jakości i wspaniałych walorach estetycznych, Projektownia Art to zawsze właściwy adres. Możecie zamówić zarówno urocze wzory w stylu boho ozdobione kolorowymi motywami kwiatowymi, jak i złocone zaproszenia ślubne glamour, które zachwycą wszystkich Twoich gości. Nie brakuje też projektów rustykalnych, romantycznych, z designerską okładką 3D, złotym sznureczkiem do wiązania, minimalistycznych, ze zdjęciem… a to jedynie część dostępnych propozycji. Przeglądając je, szybko się przekonacie, że nasza kreatywność nie zna granic. Jeżeli dodać do tego dekoracyjne kalki, bileciki i najwyższej klasy papier premium o gramaturze 300 g, otrzymujecie artystycznie wykonane inwitacje, które wielu weselników zachowa jako pamiątkę z najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Błyskawiczna realizacja na nowoczesnym sprzęcie

Zamawiając u nas zaproszenia na ślub i inne dodatki zawsze możecie liczyć na elastyczne podejście - z przyjemnością uwzględnimy wszystkie Wasze preferencje odnośnie wybranego projektu. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie maszyn jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo szybką realizację. Jeżeli Wam się spieszy, polecamy wybrać usługę express, wykonamy wtedy całą niezbędną papeterię w ciągu zaledwie 72 godzin.

Zapraszamy do składania zamówień na zaproszenia, chętnie przygotujemy również pozostałe dodatki ślubne (zawieszki na alkohol, winietki, numery stołów itd.) w tym samym wzorze!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.